Budynek nr 8

Kondygnacje: 7

Lokale mieszkalne: 62

Lokale użytkowe: 0

Powierzchnia mieszkania: 30 do 81 m2

Budynek nr 8

Budynek nr 8 został zaprojektowany i wybudowany jako obiekt wielorodzinny. W sześcio- i siedmiokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 61 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażowo powierzchniach od 30,08 do 91,68 m² oraz 1 lokal gospodarczy. Funkcjonalne rozkłady zapewniają możliwość swobodnej aranżacji i dopasowania lokalu do indywidualnych potrzeb. Na poziomie przyziemia usytuowana została komórka lokatorska i indywidualne garaże. Do dyspozycji mieszkańców są również ogólnodostępne pomieszczenia wózkowni. Budynek został zaprojektowany z dbałością o zapewnienie odpowiedniego standardu przestrzennego, właściwego doświetlenia pomieszczeń i prawidłowej akustyki. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne – żelbet, bloczki silikatowe. Wszystkie pomieszczenia w budynku zaprojektowano i wykonano w sposób gwarantujący bezpieczeństwo użytkowników. Budynek został wyposażony w system oddymiania, detekcji spalin w garażu, wentylację mechaniczną w garażach, przedsionkach p.poż, pomieszczeniu serwerowni i w komórce lokatorskiej oraz grawitacyjną w pozostałej części oraz drzwi antywłamaniowe do mieszkań. Zastosowano stolarkę okienną z PCW, cementowe wylewki i gipsową  szpachlę, gipsowe tynki oraz cementowo-wapienne tynki w przyziemiu. Budynek wyposażony został w podstawowe instalacje wewnętrzne: ciepłej i zimnej  wody użytkowej, centralnego ogrzewania z grzejnikami, elektryczną (z „siłą” do kuchenki elektrycznej), domofonową oraz indywidualne opomiarowanie mediów i orurowanie dla instalacji telefonicznej, internetowej i telewizji kablowej.

W obrębie inwestycji wybudowano również miejsca parkingowe z blokadami. Oferta lokali mieszkalnych w budynku nr 8 spełnia kryteria wysokiej jakości wykonania, rozsądnej ceny oraz uznanej renomy dewelopera.

Lokal mieszkalny w standardzie oferowanym przez Spółkę zostaje wyposażony w:

 1. Ściany konstrukcyjne z bloczków silikatowych, żelbetowe.
 2. Ścianki wewnętrzne wypełniające z bloczków silikatowych, działowe z płyt MULTIGIPS, kolankowe z płyt gipsowo-kartonowych.
 3. Wylewki cementowe w pomieszczeniach (grubość wylewki jak pod panele o grubości 12 mm).
 4. Tynki gipsowe, szpachla gipsowa.
 5. Stolarkę okienną – okna z PCW, profile pięciokomorowe z funkcjami uchyłu i rozszczelnienia. Okno w kuchni oraz po jednym w pokojach posiadają nawiewniki higrosterowane.
 6. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.
 7. Instalację centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami.
 8. Instalację centralnej ciepłej wody użytkowej.
 9. Instalację elektryczną oświetleniową i gniazd wtykowych oraz „siły” do kuchenki elektrycznej.
 10. Instalację domofonową.
 11. Orurowanie dla instalacji telefonicznej, internetowej i telewizji kablowej.
 12. Indywidualne opomiarowanie mediów.
 13. Na balkonach wykończenie płytkami „Gres”.
 14. Posadzka tarasów – Membrana PCV.

Wykończenie klatek schodowych i korytarzy:

 1. Posadzki płytki „Gres”.
 2. Ściany malowane.

Przewidywany standard konstrukcji i wykończenia budynku:

 1. Stan „zerowy” żelbetowy.
 2. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne żelbetowe, z bloczków silikatowych.
 3. Ściany wewnętrzne wypełniające z bloczków silikatowych, działowe z płyt MULTIGIPS, kolankowe z płyt gipsowo-kartonowych.
 4. Stropy żelbetowe.
 5. Więźba dachowa drewniana kryta blachodachówką.